logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Hea korraldaja ja koostööpartner! Piletite kontrollimine muutus lihtsamaks!

Pileteid aitab kontrollida rakendus 'ENTER’ Androidiga nutitelefonidele. 
Tõmba rakendus alla, logi sisse oma Piletilevi kasutajaga ja skänni oma ürituse pileteid. Samuti saame anda õiguse sinu ürituse pileteid kontrollida teistele, sinu poolt volitatud isikutele. 
 
Lae rakendus alla Google Play rakendustepoest. 
 
Rakenduse kasutamine
  • Logi sisse
  • Vali üritus(ed)
  • Kontrolli / Skänni pileteid
  • Lõpeta kontroll

Sisse logimine 
Sisse logimiseks on vajalik piisavate kasutajaõigustega Piletilevi süsteemis kasutaja olemasolu. Kasutajate loomisel ja / või neile õiguste andmisel aitavad Piletilevi projektijuhid ja administraatorid. Eduka sisse logimise käigus tuvastatakse kasutaja ja lubatakse tal asuda üritusi valima. 
 
Enter screenshots
Ürituste valimine 
Üritused on kuvatud kuupäevade kaupa. Kasutaja saab liikuda soovitud kuupäevale ja valida ürituse(d). Saab valida ka mitu üritust erinevatel kuupäevadel. Kui kõik soovitud üritused on valitud, vajutab kasutaja 'SKÄNNI PILETEID’ ja liigub edasi skännimise vaatesse. 
NB! Sisse logimise ajal, ürituste valimise ajal ja 'SKÄNNI PILETEID’, vajutamise ajal vajab Android seade internetiühendust. 
 
Enter screenshots
Piletite kontrollimine ehk skännimine 
Kasutaja saab skännida pileteid (sisenevaid, väljuvaid ja taassisenevaid), sisestada pileti ID numbrit käsitsi ja näha rakenduse vastust iga pileti staatuse kohta. Progressi-tulbad näitavad sisenenud piletieid tüüpide kaupa: Tavapiletid, PDF-piletid, M-piletid, Kõik piletid (ja ka kaardid). 
 
Kontrolli lõpetamine 
Kui kõik piletid on kontrollitud, peale skännimist, valib kasutaja NAVIGATION menüüst 'LÕPETA SKÄNNIMINE’, mille järel kompileeritakse skännimise tulemustest fail ja saadetakse see piletimüügi süsteemi. 
 
Küsimuste või probleemide korral palun võta julgesti ühendust oma projekijuhiga Piletilevis! 
 
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti