logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Teeme koos elust elamuse ehk Meist :)

Piletilevi on number 1 piletimüügikeskkond Balti riikides

Piletilevi kuulub rahvusvaheliselt Eestis (www.piletilevi.ee), Lätis (www.bilesuserviss.lv) ja Leedus (www.bilietai.lt) tegutseva AS Piletilevi Groupi koosseisu. Kasutame oma tööks Eestis loodud ja pidevalt edasiarendatavat tarkvarasüsteemi BalTICket, mis teenindab enam kui 6,5 miljoni pileti müüki aastas. 

 

Piletilevi on tuntuim piletimüügifirma Eestis

Hea on tõdeda, et üle 25 aasta kogemust ja sihikindlat tööd on teinud Piletilevi Eesti elanike piletiotsingu- ja ostu harjumuste igapäevaseks osaks. Toome ühte kohta kokku laia valiku sündmusi ning suure hulga kultuurihuvilistest piletiostjaid ja uudistajaid. Üle miljoni külastuse ning kuni 500 tuhande sündmuste otsinguga kuus muudab Piletilevi veebikeskkond kultuurisündmused nähtavaks, toetab korraldaja poolt teostatavaid turunduskampaaniad ning võimendab piletimüüki. Meie otsingu statistika näitab selgelt, et isegi juhul kui korraldaja reklaamiga suunatakse inimesi pileteid mujale ostma, tuleb väga suur hulk potentsiaalseid kliente just Piletilevisse sündmust otsima.

Seda kinnitavad ka Kantar Emori poolt suvel 2022 läbi viidud uuringu tulemused - kui Eesti elanik mõtleb piletimüügifirmadele, siis 70% vastanutest nimetab spontaanselt Piletilevi, sealjuures 65% nimetab Piletilevi esimese variandina (Top-of-mind).

71% Eesti elanikest on ka kasutanud Piletilevi teenuseid ning 55% vastanutest peab Piletilevi eelistatuimaks piletimüügikeskkonnaks. 

Lähemalt uuringu tulemustega saab tutvuda siin.

Piletilevi on suurima kultuurisündmuste valikuga marketplace Eestis

Piletilevi loodi 1997. aasta kevadel Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletite müügi korraldamiseks. Täna on Piletilevi Eesti suurim piletimüügi kanal vahendades pileteid kõikvõimalikele erinevatele sündmustele - nii mastaapsetele väliüritustele kui väiksematele kogunemistele, teatrietendustele, festivalidele, spordilahingutele, näitustele, konverentsidele, klubipidudele jpm.

Piletiostjatele tagab Piletilevi piletite lihtsa kättesaadavuse 200 üle-Eesti asuva müügipunkti kaudu (Circle-K, Selver, Rimi, Coop Maksimarket, Prisma, kultuurikeskused jpm). Internetikeskkonna vahendusel on Eestis toimuvate ürituste piletid lihtsalt kättesaadavad Eestis ja kogu maailmas.

Piletilevi pakub ürituste korraldajatele piletivahendus- ja turundusteenuseid. Kultuuriüritusi korraldavatele asutustele pakume professionaalse piletimüügiprogrammi kasutamise teenust. Piletimüügi korraldamiseks pakume arvukalt mitmeid terviklahendusi: saalide hinnastamine, eelmüük, kohapealmüük ja kontroll, aruandlus ja analüütika.

Kõigi teenustega tutvumiseks külasta meie Korraldajalehte aadressil korraldaja.piletilevi.ee.


AS Piletilevi Group professionaalne kogemustepagas

Eesti Laulu- ja Tantsupeo piletimüük alates aastast 2002
BMW IBU Laskesuusatamise maailmakarikaetapp Otepääl 2022
Jäähoki maailmameistrivõistlused Riias 2006
Eesti Jalgpalli rahvuskoondise mängud aastatest 2005-2022
Dinamo Riga jäähoki klubi kohtumised aastatest 2008-2020
Kaunas Žalgiris korvapalliklubi kohtumised
Cirque du Soleil etendused
Disney on Ice kogupereshowd
Viljandi Pärimusmuusikafestival
Positivus festival
PÖFF

Michael Jackson (Tallinn 1997)
Metallica (Tartu 2019, Tallinn 2006)
Rammstein (Riga 2019, Tallinn 2017, 2022)
Ed Sheeran (Riga 2019)
Guns´n Roses (Tallinn 2018)
Bon Jovi (Tallinn 2019)
Robbie Williams (Vilnius 2017)
Lenny Kravitz (A Le Coq Arena Tallinn 2005)

Lisaks Aerosmith, Korn, Foo Fighters, David Garret, Offspring, Phil Collins, Chris Rea, Massive Attack, Sting, 30 Seconds to Mars, Queen + Adam Lambert, Andrea Bocelli, Sigur Ros, , Armin van Buuren, Scooter, Scorpions, David Guetta, Mark Knopfler, Sarah Brightman, Manic Street Preachers, Morrissey, Manowar, U.D.O, Kiss, Michael Buble, OMD, Judas Priest, Martin Garrix, 2Cellos, Bastille, Al Bano & Romina Power, Toto Cutugno, PUPO, Ricci E Poveri, Ricciardo Foggli, James Blunt, Whitesnake, Brian Adams, Clannad, Sofi Tukker, Lara Fabian, Helloween, The 1975, James Arthur, Depeche Mode, Pet Shop Boys, Kraftwerk, Kate Bush, Björk, Sugarcubes, Limp Bizkit, Tiësto, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Slipknot, Ludovico Einaudi.

… ja veel palju-palju muud!


 

 

 

 

 

 

 

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti