logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK)

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
OTSE SUURBRITANNIAST! BREAK FREE TOUR!
 
Pärast suurt edu Eestis 2020, 2021 ja 2022 a (Tallinn, Pärnu, Tartu) on „Majesty - The Ultimate Tribute To Queen“ tagasi ja rõõmustab meid taas uue programmiga BREAK FREE TOUR!
 
Majesty – see on Euroopa üks juhtivamaid Queen Tribute bände, mis on loodud kirega avaldamaks austust maailma suurimale rokigrupile - Queen.
 
Majesty missiooniks on tuua lavale kogu see maagia ja energia, mille poolest oli Queen tuntud oma kultuslikes shoudes. Esinedes üle kogu maailma pöörab Majesty kogu oma tähelepanu detailidele, luues sellega  Brian May 70-ndate ja 80-ndate aastate soundtrackidele kõige lähedasema  esitluse. Majesty on andnud tuhandeid kontserte ja shousid üle kogu maailma.
Majesty esinedeb üle kogu maailma ja pöörates suurt tähelepanu detailidele, loob sellega  Queen soundtrackidele kõige lähedasema esitluse.
 
Rob Lea (Freddy Mercury) oli 2022 aastal Suurbritannia TV show STARSTRUCK Freddy võitja, pälvides suurt tähelepanu kogu maailmas. „Kui ma sulgen silmad, kuulen Freddyt“ – ütles Adam Lambert. „Sa näed välja nagu Freddy, sa kõlad nagu Freddy… ja sa oskad laulda neid suuri noote!“ – ütles Jason Manford.
 
Kontserdi programmis:
“We will rock you”
“Crazy thing called love”
“We are the champions”
“Another one bites the dust”
“Don’t stop me now”
“Somebody to love”
“Bohemian Rhapsody” ja muud
 
Teil on unikaalne võimalus kuulata QUEENi parimaid hitte:
Tartu, Vanemuise Kontserdimaja, 20.01.2023
Tallinn, Alexela Kontserdimaja, 18.03.2023
Pärnu, Pärnu Kontserdimaja 19.03.2023
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti