logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Three Days Grace

K 14.6.2023 20:00
Helitehas, Madara tn 22a, Tallinn

Kanada rokkbänd Three Days Grace tuleb taas Eestisse

14. juunil esineb Kanada rokkbänd Three Days Grace taas Eestis, sel korral klubis Helitehas. Kuna klubi mahutavus on piiratud, tasub pilet soetada esimesel võimalusel. 29. märtsil kell 10.00 saab alguse piletimüük Piletilevi uudiskirja Piletipost saajaile. Avalik müük algab 31. märtsil kell 10.00.

Three Days Grace jõuab meieni oma kontserttuuri “Revolutions Live Tour” raames, mis on seotud nende värskeima albumi “Explosions” esitlemisega. Kontserdil kõlavad nii Three Days Grace’i ajatud hitid nagu “I Hate Everything About You”, “Never Too Late”, “Animal I Have Become”, “Pain”, “Just Like You”, “Home”, “Painkiller”, “Riot”, “The Mountain” ja uue plaadi parimad palad nagu näiteks “So Called Life”, “Lifetime” ja teised.

“Explosions” on bändi seitsmes stuudioalbum ning ilmus 2022. aasta 6. mail, murdes bändi varasema traditsiooni anda välja album iga kolme aasta järel. Albumi esimene singel “So Called Life” ilmus 2021. aasta novembris ning liikus koheselt neljaks nädalaks Billboard Mainstream Rock edetabeli tippu. Sellest sai 2022. aasta enimmängitud rokklugu. Albumi teine singel “Lifetime”, mis ilmus 2022. aasta aprillis, kordas eelmise singli edu ning seega on bändil kokku 17 singlit, mis Billboardi Mainstream Rock edetabelis esikohale on jõudnud.

Kui rääkida albumi “Explosions” sõnumist, siis bändiliige Neil Sanderson selgitab seda nii: “Sünnime plahvatuste maailma, need on alati kohal. Me hoiame viha enda sees ja teeskleme nagu see poleks seal. Mõnikord on vaja ennast väljendada ja olla loominguline. Sa üritad olla sina ise, aga maailm on selle vastu. Nii et… sa plahvatad? See pole ka alati õige. Kas leiad midagi, mis seda tunnet leevendaks? Me kõik leiame mingi maani, teine variant ongi plahvatamine. Aga kõik plahvatused ei ole alati halvad, mõned on ilusad. Näiteks - kui oled isa ja su laps kasvab suureks, saab inimeseks, läheb maailma avastama. Minu jaoks on see plahvatuslik.”

Kolm bändi albumit on tõusnud kolmekordsesse plaatina staatusesse ja 12 korda on bändi nomineeritud Kanada kõige olulisemale muusikaauhinnale Juno. Spotify statistika ütleb, et Three Days Grace’i lugusid mängitakse keskmiselt neli miljonit korda kuus, mis teeb neist ühe kuulatuima rokkbändi maailmas.

Three Days Grace alustas tegutsemist aastal 1997 väikeses Norwoodi linnakeses Ontarios. Bändiliikmeteks olid Adam Gontier (vokaal), Neil Sanderson (trummid, taustavokaal) ja Brad Walst (bass). 2003. aastal liitus bändiga kitarrist Barry Stock. Adam Gontier lahkus bändist 2013. aastal ning laulja kohta pakuti Brad Walsti vennale Mattile, kes sulandus bändi koheselt. Kuna bändi looming varieerub, siis ei seostata neid ühe kindla muusikažanriga, vaid kirjeldatakse kui alternatiivroki, post-grunge ja isegi new metali bändi.

Three Days Grace esineb Tallinnas, klubis Helitehas 14. juunil. Piletite eelismüük Piletilevi uudiskirja Piletipost saajaile algab 29. märtsil kell 10.00, avalik müük saab alguse 31. märtsil kell 10.00.

Vaata ja kuula:

Three Days Grace- So Called Life https://youtu.be/7ViIny2YZH0

Three Days Grace - Lifetime https://youtu.be/IToGQoIKgr8

Three Days Grace - I Hate Everything About You https://youtu.be/d8ekz_CSBVg

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Three Days Grace K 14.6.2023 20:00 Helitehas, Madara tn 22a, Tallinn 56.20
Üritus Three Days Grace
Kuupäev / Kell K 14.6.2023 20:00
Toimumiskoht Helitehas, Madara tn 22a, Tallinn
Hind 56.20
Hinnainfo
Tavapilet alates 39 €
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
Hinnad kallinevad!
 
Uksed 19:00
Kestus 4 tundi
Pildistamine / filmimine on keelatud
 
 
Toimumiskoht
Helitehas
Madara 22A Eesti
Ürituse korraldaja
L Tips Agency Estonia OÜ
Marsi tn 3a-25 Tallinn Harjumaa
+371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 16255156
Üritus Three Days Grace
Kuupäev / Kell K 14.6.2023 20:00
Toimumiskoht Helitehas, Madara tn 22a, Tallinn
Hind 56.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Asking Alexandria - See What's On The Inside World Tour 2023 Asking Alexandria - See What's On The Inside World Tour 2023 Helitehas
Osta pilet Hurts PopulaarnePopulaarneHurts Tallinna lauluväljak, mere ala
Osta pilet Megadeth Megadeth Tallinna lauluväljak, mere ala
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti